Za nami jest już 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Tradycyjnie nie zabrakło sztabu w naszym hufcu!

Wczoraj działo się baaardzo dużo! Od 8 rano w naszym hufcu działał sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Szefową sztabu była oczywiście phm. Monika Ławińska. Kto inny mógłby poprowadzić taką akcję jak nie dh. Monika! Z samego rana na ulicę wyszła pierwsza grupa naszych wolontariuszy. Kwestowali oni w trzech turach. W zbiórkę włączyło się wiele drużyn i gromad, m.in.: 7 WDH Płomienie, 14 GZ Leśne Jagódki, 125 DH Pomarańczarnia, 123 DH Szare Szeregi, a także instruktorzy Hufca ZHP Inowrocław oraz uczniowie rodzice i nauczyciele Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Jagiellonka”. W samo południe dh Damian rozpoczął licytację gadżetów sygnowanych logo WOŚP. Zdobyć można było m.in. koszulki, przenośną apteczkę pierwszej pomocy oraz kalendarz.

Ciężka praca sztabu i kwestujących skończyła się dopiero późnym wieczorem. W całą akcję włączyli się nie tylko nasi harcerze oraz zuchy, ale także ich niesamowici rodzice! Dziękujemy! Serducho pęka na taki widok.

Dzięki Wam w tym roku udało nam się pobić rekord sztabu! Zebraliśmy aż 30047,97 zł na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla was małą fotorelację z tego wydarzenia. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji!

WOLONTARIUSZY
ZEBRANYCH DLA WOŚP