Dzień Myśli Braterskiej to święto obchodzone przez harcerzy na całym świecie! 22 lutego to wyjątkowa data dla każdego z nas. Z tej okazji Komenda Hufca przygotowała dla Was życzenia!

Drogie Druhny, drodzy Druhowie! Sympatycy Harcerstwa!

Dziś po raz 94. obchodzimy święto wszystkich zuchów, harcerzy, wędrowników, seniorów, instruktorów oraz skautów na całym świecie!

Dzień Myśli Braterskiej to pamiątka urodzin twórcy skautingu Roberta Baden Powella i jego żony Olave. Tego dnia harcerze i skauci przesyłają sobie braterskie życzenia.

Z okazji naszego święta życzę Wam wielu sił i energii do pełnienia służby i realizowania marzeń! Kroczenia, piękną, pełną przygód, często krętą drogą.

Prawdziwych przyjaciół na całe życie. Pogody ducha w pokonywaniu przeciwności losu. Pamiętajmy, że krzyż harcerski, noszony na naszych mundurach jest powodem do dumy!

W tym pięknym dniu swoje myśli kieruję ku wszystkim, których spotkałam na swojej harcerskiej drodze.

Niech to ciepło zostanie w nas przez cały rok! Czuwajcie w uśmiechu!

W imieniu Komendy Hufca ZHP Inowrocław
Komendantka Hufca