Druhny i Druhowie! Czas kwarantanny to okres, który mamy spędzić w domach. Unikajmy wyjść z naszego miejsca zamieszkania. Pamiętajmy też, że kwarantanna nie oznacza ferii! Przygotowaliśmy dla Was mały biuletyn informacyjny z najważniejszymi informacjami.

#zostańwdomu #razemalezdalnie #harcerskasłużba

OGRANICZENIA W FUNKCJONOWANIU BIURA.

W związku z sytuacją epidemiologiczną ograniczyliśmy działalność naszego biura. Jednocześnie zminimalizowaliśmy w ten sposób ryzyko przenoszenia wirusa. Nie oznacza to jednak, że nie możecie się z nami kontaktować! Wszelkie spotkania będą odbywały się teraz w formie elektronicznej. Poniżej znajdziesz potrzebne dane kontaktowe:

• KOMENDANTKA HUFCA – Roksana Jankowska – 539 652 897
  • SKARBNICZKA HUFCA – Aleksandra Tomaszewska – 882 124 533
  • ZASTĘPCZYNI KOMENDANTKI HUFCA – Agnieszka Kąkolewska – 501 194 599
  • ZASTĘPCZYNI KOMENDANTKI HUFCA -Izabela Ratajczyk – 663 610 256
  • PRZEWODNICZĄCA KSI – Bernadeta Kołodziejska – 664 955 365
  • ZESPÓŁ KOMUNIKACJI I PROMOCJI – Wojciech Zielinski – 784 270 616

HARCERSKA SŁUŻBA. POMÓŻ OSOBOM POTRZEBUJĄCYM.

Jeżeli jesteś osobą pełnoletnią oraz zdrową masz okazję pomóc! W naszym regionie jest wiele osób starszych, które są zagrożone zarażeniem. Dlatego potrzebujemy wolontariuszy, którzy chcieliby pomóc, chociażby robiąc zakupy dla naszych seniorów! Wystarczy być pełnoletnim, zdrowym i mieć trochę chęci, a tego na pewno wam nie brakuje! Zainteresowanych zachęcamy do jak najszybszego kontaktu z komendantką.

NUDZISZ SIĘ W DOMU? JEST WIELE RZECZY DO ZROBIENIA, KTÓRE UMILĄ CI CZAS!

Nie wytrzymujesz już siedzenia w domu? Poniżej znajdują się najważniejsze informacje, o których powinieneś wiedzieć. Chociażby taka, że działalność drużyn została zawieszona do 31 marca. Jeśli właśnie znikł uśmiech z Waszych twarzy, to możemy Was zapewnić, że nie ma powodu do smutku! Nie ma żadnych przeszkód, aby organizować zbiórki on-line! Warto też śledzić naszego Facebook’a oraz obserwować różne harcerskie grupy. Znajdziecie tam wiele ciekawych pomysłów na spędzenie czasu! Przyszywanie guzików do munduru, realizowanie prób na sprawności… To tylko kilka z propozycji!

HARCERSKA MSZA ONLINE.

Zachęcamy do uczestnictwa w harcerskiej mszy on-line, która odbędzie się 15 marca o godzinie 11:30. Msza będzie dostępna na stronie www.smbf.pl.

KILKA PRZYDATNYCH LINKÓW:

ZAUFANE ŹRÓDŁA Z AKTUALNYMI INFORMACJAMI: