Niedawno instruktorzy z naszej jednostki spotkali się razem w Domu Harcerza. Powodem był Zjazd Nadzwyczajny, którego celem było wybranie nowej Komendy Hufca.

Wydarzenie miało miejsce w środę (tj. 21 października br.). Mimo obostrzeń udało się zorganizować zjazd stacjonarny, jednocześnie przestrzegając wszystkich aktualnych obostrzeń.

Zjazd przyniósł oczekiwane efekty, a wyniki wyborów Komendy zostały szybko ogłoszone. W skład Komendy Hufca wchodzą:

• Komendant: hm. Zbigniew Nawrot,
  • Zastępca ds. pracy z kadrą: pwd. Monika Lalak,
  • Zastępca ds. programowych: pwd. Jakub Lalak,
  • Skarbnik: dh. Agnieszka Hejenkowska-Marek,
  • Kwatermistrz: pwd. Ireneusz Kończykowski

W związku z nowym składem Komendy zmieniły się także godziny otwarcia biura, znajdującego się w Domu Harcerza przy ul. Solankowej 23. Biuro będzie można odwiedzić w dniach: wtorek (godz. 10-12), czwartek (godz. 16-18), sobota (godz. 10-12). W celu kontaktu telefonicznego proszę dzwonić na numer +48 794 697 449.